Screen Shot 2017-06-16 at 03.21.35.png
GlobalB_Academy-1.jpg

Fark yaratan eğitimler, değer katan çözümler.

GLOBALB ACADEMY, olarak 2008 yılından Youth Agenda Gençlik Gündemi Derneği ortaklığı ile başladığımız AB Proje Yazma Kampları ile Türkiye‘de kamu ve özel sektör kurumlarının çok ciddi şekilde ihtiyaç duyduğu AB fonları, Kalkınma Ajansı destekli fonlar, Ulusal Ajans fonları, Başbakanlık, Büyükelçilikler ve Birleşmiş Milletlergibi fon sağlayan kurumlara yönelik projelerin hazırlanması, yazılan ve fonlanan projelerin yönetimi, projelerin izlenmesi değerlendirilmesi ile ilgili interaktif eğitimler veriyoruz. Eğitimlerinden sonra sunduğumuz ücretsiz proje danışmanlığı hizmetimizle de bu konuda Türkiye’de ilk ve tek olma özelliği ile fark yaratmaktayız.

Bunun yanı sıra düzenlediğimiz workshop ve konaklamalı kamplarla Hukuk, Sağlık, Pazarlama ve Satış, Marja ve İletilim eğitimleriylede kişilerin gelişimine katkı sağlayarak mesleki alanda başarılı bir geleceğe sahip olmalarına yardımcı olmaktayız.

Eğitim programlarımız genel katılıma açık, kurum vekişilerin ihtiyaclarına yönelik özel olarak tasarlanmış eğitimler şeklinde sunmaktayız. Eğitimlerimiz her biri konusunun uzmanı akademisyen ve zengin piyasa tecrübesi bulunan eğitmen kadromuzla interaktif, yaratıcı ve uygulamalı yönetmelerle hazırlanmaktadır.

 

AB Proje Yazma
Kampları 

İngilizce Konuşma
Kampları 

Avukatlık
Kampları 

icon4.jpg

Mesleki
Eğitimler

icon5.jpg

Bireysel Gelişim
Eğitimleri

Screen Shot 2017-06-16 at 03.23.41.png

İşinizi geliştirmek için en doğru çözümler.

Global B Consulting olarak kobilere, şirketlere, sivil toplum kuruluşlarına, yerel yönetimlere, ticaret sanayi odalarına, sendikalara, ve diğer kurumlara ulusal ve uluslar arası fon kaynaklarından yararlanmaları adına projelerin yazılması, yönetilmesi, değerlendirilmesi ve onaylanmış projelerin yürütülmesiprofesyonel danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Bununla beraber Yerel Yönetim Danışmanlığı, Ar-ge ve İnovasyon, Pazarlama ve Satış, Marka ve İletişim danışmanlığı vererek alanlarda da bir çok kuruluşun gelişim ve değişimine öncü olmaktayız. Güvenirliğimiz, dinamik ekibimiz ve hizmetlerimizin çeşitliliğive kalitesi ile hem eğitim hemde danışmanlık alanında yapılan çalışmaları takip eden, kendini sürekli geliştiren ve yenileyen bir kurumuz.

Verdiğimiz danışmanlık hizmetleriyle, müşterilerimizin iş hedeflerine ulaşmalarını kolaylaştırıyor, kaynakların ve kapasitenin arttırımlarına destek oluyor, yerel yönetimlerin potansiyellerinin harekete geçirerek gelişmelerine katkıda bulunuyoruz.

AB Proje
Danışmanlığı
 

Hibe
Danışmanlığı

Fon ve Kapasite
Arttırımına Danışmanlığı

Yerel Yönetimlere
Özel Global Çözümler

icon10.jpg

Marka ve Stratejik
Danışmanlıklar

Untitled-1-2.jpg
 

Müşterilerimizin bireysel ve kurumsal performansının sürekli gelişimini sağlamak bu bağlamda Global B Academy ve Global B danışmanlık olarak ikiye ayırdığımız hizmet yelpazemizle düzenlemiş olduğumuz mesleki kamplar,  yerel, ulusal ve uluslararası projelerle Türkiye’deki en başarılı danışmanlık şirketleri arasında yerini aldık.