Header-1.jpg
 

6

YIL

3

MARKA

35

PROJE

2750

İNSAN

 
 

Türkiyede yüzlerce kurum ve kuruluşa Avrupa standartlarında yüzlerce eğitim ve danışmanlık hizmeti verdik,

İşte Yaptığımız Projelerden Bazıları

 
 

AB Proje Yazma Kampları 

Global B olarak, Avrupa Birliği Projeleri konusunda deneyimli ekibimizle, düzenli olarak yaptığımız, Avrupa Birliği proje kamplarımızda, proje hazırlama, yazma ve fonlanan projelerin yönetimi konusunda interaktif workshoplar yaparken, daha önce hazırlanmış ve onaylanan gerçel Avrupa birliği projelerinin üzerinden detaylı çalışmalar yaparak proje hazırlamayı öğretiyoruz.

 

Erasmus Plus Eğitimleri

Erasmus+, Avrupa Birliği tarafından kişilerin, yaş ve eğitim geçmişlerine bakılmaksızın yeni beceriler kazandırılması, onların kişisel gelişimlerinin güçlendirilmesi ve istihdam olanaklarının arttırılması için yaratılmış bir programdır. Eğtimlerimizde bu program hakkında bilmeniz gereken herşey, proje yazma, onaylatma ve hibe alma konularında uygulamalı örneklerle katılımcılarımıza gösteriyoruz.

 

Avukatlık Kampları 

Bahçeşehir Üniversitesi Hukuk Fakültesi desteği ile uygulamalı olarak düzenlediğimiz Türkiye’nin ilk ve tek Avukatlık Kampı ile tecrübeli Avukatların eşliğinde Avukatlık mesleğine dair temel bilgilerin simülasyon dava ile gösterilerek ve uygulamalı tekniklerle pratik hukuk sistemini katılımcılara detaylı ve kapsamlı bir şekilde anlatıyoruz.

 

Kalkınma Ajansları 

Düzenlediğimiz kalkınma ajansları eğitimlerimizde katılımcıların Kalkınma Ajansları hibelerinden faydalanmak için bilinmesi zorunlu olan yöntemler anlatıyoruz. Hibe programlarına yönelik proje hazırlanması ve uygulanmasında gerekli olan unsurları fonksiyonel olarak ele alan Proje Döngüsü Yönetimi hakkında teorik ve uygulamalı eğitim alarak katılımcıların proje teklifi hazırlamaya yönelik yetkinliklerinin artması hedefliyoruz.

 

Tübitak H2020 

Horizon 2020 Programı,  70 milyar Avro'luk bütçesiyle,  Avrupa'nın küresel rekabet edebilirliğini güçlendirmeyi amaçlayan, AB'nin yeni Araştırma ve Yenilik Çerçeve Programıdır. Bu program sayesinde, Avrupa'da yeni büyüme ve istihdam olanaklarının yaratılması hedefleniyor biz de iş fikirlerini projelendirip uygulamak  isteyen özellike KOBİ ve Sanayi Kuruluşlarının bu programlarla alakalı bilgi ihtiyacına karşılık vererek, Türkiye’nin en kapsamlı yoğunlaştırılmış uygulamalı proje yazma eğitimlerini hayata geçirdik.

 

Üniversite Eğitimleri 

Türkiye genelindeki üniversitelerle yaptığımız iş birlikleri doğrultusunda bir çok üniversitede öğrencilerle bir araya gelerek mesleki eğitimler, AB proje eğitimleri ve Erasmus Plus eğitimleri yaptık.