Ab Proje Yazma, AB Proje

HİKAYEMİZ

Değişim ve Gelişim başarımızın anahtarı…

2012 yılında markalara ve kişilere Avrupa birliği, Hibe danışmanlığı ve Avukatlık Eğitimleri vererek çıktığımız yolda, daha iyi ve kaliteli projelerin üretilmesi amacıyla eğitim, seminer, konferans ve danışmanlık hizmeti de vermeye devam ediyoruz. Kısa sürede Avrupa standartlarında eğitim ve danışmanlık veren dinamik, yaratıcı ve bireysel gelişim konusunda güvenilir bir şirket olduk. Her sektörü ilgilendiren güncel, değişen temel bilgileri; takip ediyor ve kendimizi geliştirerek, her biri konusunun uzmanı olan akademisyen ve zengin piyasa tecrübesi bulunan kadromuzla kaliteli ve çağdaş hizmet sunan bir iş ortağı olarak hizmet veriyoruz.

 

TECRUBE VE GÜVEN

Yaptığımız işin temelinde kalite ve saygınlık var

ve beş yılda, farklı sektörlerde, onlarca markaya,  Türkiye’nin dört bir yanından 750’i aşkın sayıda katılımcıya, yüzlerce kuruma destek olduk, bilgimizi paylaştık. Bilgi ve birikimizi müşterilerilerimiz için değer yaratmak, değişen piyasanın ihtiyaç ve koşullarında onlara yön vermek için kullandık Eğitim ve danışmanlık hizmetlerimizi Avrupa Birliği, Kalkınma Ajansları için Hibe Danışmanlığı, Dış ticaret, Mesleki Eğitim ve Kamplar, Yerel Yönetim Danışmanlığı, Ar-Ge ve İnovasyon, Pazarlama ve Satış, Markalaşma ve Hukuki alanlarda sürdürüyoruz.

 

Tecrube-ve-güven-2.jpg
Banner.jpg
 

Müşterilerimiz başarısı için , bilgiye ve yaratıcılığa dayalı hızlı ve
etkin çözümler geliştirmek için varız, 

-BİZ-

 

5 yılda bir çok ilke imza attık, yüzlerce kuruma ve binlerce insana destek olduk. Bunu yaparken, biz de kendimizi geliştirdik, genç ve dinamik bir ekip olarak çıktığımız bu yolda her biri kendi alanında deneyimli ve derin bilgi birikimine sahip profesyonel kadromuzla Türkiyenin en güvenilir eğitim ve danışmanlık şirketlerinden biri olduk.

 

 

Sima BAKTAŞ

Co-founder/ Kurucu

 

Hilal BAKTAŞ

Co-founder/Kurucu

 
 
 

Zafer ŞİMŞEK

Kurumsal Direktör

 
 

Emine BAKTAŞ

Halkla İlişkiler Direktörü

 
 
 
 
 

Şimal BAKTAŞ

Satış ve Pazarlama Direktörü

Serdar AKDENİZ

Hukuki Danışman

 

Şilan KÜSİN

Dijital Pazarlama Direktörü